Príspevok 2% z daní

Pošli 2%, použijeme ich na dobrú vec !

Vážení členovia a priatelia SAWRR.

Chcem sa Vám v prvom rade ospravedlniť, že sa mi v novemberi 2015 nepodarilo včas zaregistrovať SAWRR u notára ako prijímateľa 2%. Potvrdenie z banky a od sociálnej poisťovne som vybavila včas, neuvedomila som si však, že potrebujem aj splnomocnenie od prezidenta SAWRR na registráciu a to som  si od neho vyžiadala až na poslednú chvíľu, čiže u notárky som mala v rukách posledný možný deň registrácie všetky doklady, avšak splnomocnenie od prezidenta podpísané a aj notársky overené ale len vytlačený mailom zaslaný scan, ktorý notárka neuznala.  Stalo sa to tak, že som posledný týždeň pred uzávierkou registrácie na to splnomocnenie zabudla, nakoľko som sa s rodinou sťahovala a otca som mala v nemocnici.

Ešte raz sa Vám za to ospravedňujem.

Prosím Vás o zaslanie 2% pre SAWRR za rok 2015 prostredníctvom organizácie, ktorú zastrešuje člen prezídia SAWRR pán Kamil Beláň.  Predvyplnené formuláre pre fyzické aj právnické osoby nájdete v sekcií TLAČIVÁ ( vyhlasenie.pdf)

 

Poprosíme Vás tiež, aby ste nám mailom dali vedieť, že nám posielate 2%, aby sme vedeli, aké príspevky a od koho máme očakávať.

Vopred veľmi pekne ďakujeme, že budeme môcť vďaka Vašej pomoci viac podporiť našich členov.

 

Saša Bučková

tajomníčka SAWRR